"GRAFIKA 2014"
21-22.11.2014
Grafika 2014

Zapraszamy do udziału
w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
"GRAFIKA 2014"

pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty,

który odbędzie się 21 i 22 listopada 2014r.
w MDK "Pod Akacją".

Na prace czekamy do 20 października 2014r.pdf Regulamin »

"Klasztor w sercu miasta" - podsumowanie, wernisaż - zdjęcia
11.09.2014
Zdjęcia

11 września w Klasztorze oo. Dominikanów w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu plastycznego i literackiego dla uczniów szkół lubelskich "Klasztor w sercu miasta" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Imprezę rozpoczęły i uświetniły solowymi występami tancerki Zespołu Tańca Współczesnego "Arabeska" pod kierunkiem Agnieszki Kępki - Agata Sus i Paulina Arażna.
Wręczono nagrody, upominki i dyplomy oraz podziękowania laureatom i nauczycielom. Podczas uroczystości został zaprezentowany krótki film, którego autorzy otrzymali wyróżnienie specjalne w kategorii prac multimedialnych. Można go obejrzeć na stronie internetowej współorganizatora konkursu - oo. Dominikanów: www.lublin.dominikanie.pl.

Otwarta została również pokonkursowa wystawa prac plastycznych, fotograficznych i literackich, którą można zwiedzać do końca września 2014r. w Klasztorze oo. Dominikanów przy Złotej 9 w Lublinie.

Zdjęcia Zdjęcia » [Fot. Anna Borowska]

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji tego konkursu oraz w tegorocznych edycjach pozostałych konkursów organizowanych przez MDK.
Konkursy »

"Klasztor w sercu miasta" - wyniki i podsumowanie konkursu
11.09.2014
Klasztor w sercu miasta 2013/14

Komisja konkursów plastycznego, fotograficznego, multimedialnego i literackiego dla uczniów szkół lubelskich "Klasztor w sercu miasta" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty uważnie obejrzała 235 prac plastycznych, 56 prac fotograficznych i 15 prac multimedialnych oraz przeczytała 16 prac literackich:

pdf szczegółowe wyniki »


Dziękujemy za udział, gratulujemy i serdecznie zapraszamy na podsumowanie konkursu oraz otwarcie wystawy prac plastycznych, które odbędzie się 11 września 2014r. o godz. 16.00 w Klasztorze
oo. Dominikanów w Lublinie, ul. Złota 9.

Prace plastyczne nagrodzone w ubiegłorocznej edycji konkursu »