W Tłusty Czwartek, 23 lutego odbył się finisaż wystawy "Portrety pracowni", która towarzyszyła nam w Galerii "Pod Akacją" oraz na korytarzach parteru i I piętra przy Grodzkiej 11 od Jubileuszu 60-lecia MDK, od grudnia 2016r.

Finisażowi towarzyszyło "pączkowanie".

Więcej zdjęć [fot. Weronika Gajek, Pracownia fotografii Anny Borowskiej]

Kilka wybranych prac:

Autorzy prezentowanych na wystawie prac: Julia Bałca, Noemi Batorska, Katarzyna Borowik, Amelia Filozof, Kinga Głaniak, Karolina Golba, Konstancja Gołda, Barbara Górnicka, Mikołaj Górnicki, Gabriela Grasza, Julia Jaworska, Anna Kaczmar, Olga Kalbarczyk, Dominika Kozłowicz, Weronika Krzewska, Antonina Kubić, Michalina Kubić, Weronika Kuzioła, Wiktor Ławicki, Danuta Macieszko, Agata Małecka, Karolina Mirosław vel Matysiak, Gabriela Nowak, Olga Piróg, Julia Pardus, Julia Piskorz, Agata Podmokła, Agnieszka Rzążewska, Maciej Rzążewski, Wiktoria Rzążewska, Oliwia Sadowska, Amelia Saran, Alicja Saran, Zuzanna Agata Strojny, Maria Szymczyk, Marta Szymczyk, Karolina Warzocha, Ada Wawrzyszczuk, Dominika Wawrzyszczuk, Bartek Wójcik, Zofia Wybacz, Michalina Zyga, Nikola Żak oraz Weronika Gajek, Maja Górska, Oliwia Łatecka, Max Radawski, Magda Saba i Wiktoria Wojciechowska.

Portrety powstały w Pracowni malarstwa i rysunku MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Iwonny Jedlińskiej, Pracowni malarstwa, rysunku i witrażu Agaty Fijewskiej-Pajdowskiej i Pracowni fotograficznej Anny Borowskiej.

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu

mt_ignore:Rekrutacja na rok 2023-24 - banner