Błąd

unable to open image '/www/cache/preview/7f69c72e525c0868d27cb87cc1964e38.jpg': Disk quota exceeded @ error/blob.c/OpenBlob/3537

W sobotę 5 czerwca 2010r., w ramach Nocy Kultury, Centrum Edukacji Szachowej MDK "Pod Akacją" zorganizowało w sali lubelskiego Ratusza turniej szachowy.

Wieczorem, w sobotę 5 czerwca 2010r., w ramach Nocy Kultury Centrum Edukacji Szachowej przy Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją", reprezentowane przez p.p. Irenę Kasprzyk, Zofię Ciechocińską-Miećko, Zbigniewa Księskiego zorganizowało w sali lubelskiego Ratusza turniej szachowy.

Cieszy fakt, że królewska gra wzbudza zainteresowanie mieszkańców Lublina. Wśród uczestników były nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. To bardzo piękne, że szachy są okazją do rodzinnego spędzania czasu i szlifowania charakterów, zwłaszcza przy takiej okazji jaką jest Noc Kultury.

{gallery crop=1 maxcount=4}prac/szachy/turnieje/100605-puch-prezyd-lub{/gallery}

Wygrał Jan Nowosad zdobywając 6 pkt. z 7 partii, drugi był Jakub Grzegorczyk - 5,5 pkt, a trzeci był Tymoteusz Modrzejewski - 5 pkt. Grały 24 osoby.