Błąd

unable to open image '/www/cache/preview/61b2cb146f930f06cc1b8a4dc4716455.jpg': Disk quota exceeded @ error/blob.c/OpenBlob/3537

4 czerwca br. spotkaliśmy się w Starostwie Powiatowym, by rozegrać Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta m. Lublin.

4 czerwca br. spotkaliśmy się w Starostwie Powiatowym, by w NOC KULTURY rozegrać Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta m. Lublin.

{gallery crop=1 maxcount=4}prac/szachy/turnieje/110604-szachy-nockultury/110604-szachy-nockultury-foto{/gallery}

Rzeczywiście to była noc, bo od godziny 19.00 do 23 z minutami trwał turniej szachowy dla wszystkich chętnych. Na starcie stanęło 28 osób, a od drugiej rundy rozpoczęli zmagania Pawełek i jego tato, więc było 30 uczestników.Rozegrano 7 rund. Wygrał pewnie Pan Piotr FLISIAK zdobywając 6,5 pktu, drugi był Jakub REICHERT z 5,5 pkt, a trzeci był Łukasz WIADERNY 5 pkt.

Trzej pierwsi otrzymali puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Lublin, najlepsi juniorka: Agata TOPOLAN i junior: Jan KRAWCZYK otrzymali puchary ufundowane przez Klub Szachowy "DRAKON". Najmłodsi: Julka DROB, Pawełek BOJARCZUK i Bartek MODRZEJEWSKI też otrzymali pucharki. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę - te nagrody także przygotował Klub Szachowy "DRAKON".

Turniej przebiegał w serdecznej, miłej atmosferze. Sędziowały: Irena Kasprzyk i Zofia Ciechocińska-Miećko.