b_0_150_16777215_0_0_images_2016-2017_170309-wystawa-ceramiki_170309-wystawa-ceramiki-plakat-800.jpg

Wystawa naczyń ceramicznych autorstwa uczniów 4, 5 i 6 klasy SP nr 3 w Lublinie

W naszym budynku przy ul. B. Chrobrego 18 można obejrzeć ciekawą wystawę naczyń ceramicznych z samoutwardzalnej gliny modelarskiej i rzeźbiarskiej.

Różnokolorowe naczynia stworzyli na lekcjach plastyki uczniowie klas 4 i 5 Szkoły Podstawowej nr 3 im. J. Słowackiego w Lublinie (ul. Balladyny 22) pod kierunkiem p. Jolanty Wabik-Wielgus.

Autorzy: Kamil Bielecki kl. 5a, Michał Bielski kl. 5c, Maria Bojaczuk kl. 5c, Julia Boroń kl. 6c, Emilia Bukowska kl. 5b, Piotr Celoch kl. 5c, Antonina Daniewska kl. 5b, Paulina Dominik kl. 4a, Miłosz Ejzak kl. 5c, Julia Firlej kl. 6c, Kamila Gawidziel kl. 5b, Igor Gerełło kl. 4b, Karolina Grądzka kl. 5b, Zuzanna Guzek kl. 4c, Jakub Harasim kl. 5c, Mateusz Jóźwiak kl. 4a, Maria Kamieniak kl. 4a, Maja Kamińska kl. 4a, Julia Kandela kl. 5a, Iwona Kitlińska kl. 4c, Wiktor Kosierb kl. 5a, Martyna Kozak kl. 5b, Dawid Krusiński kl. 4a, Patryk Krusiński kl. 5a, Julia Kucharczyk kl. 4a, Maria Malik kl. 4c, Adam Mielniczuk kl. 6c, Milena Mącik kl. 5a, Milena Radomska kl. 6c, Kinga Ryszkowska kl. 4c, Eman Shbaban Saad kl. 4a, Borys Siemionek kl. 5a, Emilia Skurko kl. 4a, Monika Sosnowska kl. 5b, Maksymilian Stasz kl. 4c, Weronika Stolarz kl. 5c, Szymon Szczepaniak kl. 4a, Konrad Szponar kl. 4a, Erwin Szwałek kl. 4c, Oliwier Szwertner kl. 4c, Weronika Szymczak kl. 4c, Wiktor Śniadowski kl. 5b, Filip Taracha kl. 5a, Oskar Wieczerzak kl. 4a, Maksymilian Wieczorski kl. 6c, Patrycja Woźniak kl. 4a, Anna Wójcik kl. 4b, Piotr Wójcik kl. 5c, Jagoda Zawierucha kl. 5b, Maria Zgrajka kl. 4b.

Zapraszamy.

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu