b_0_150_16777215_0_0_images_2023-2024_240425-odkryjmy-lublin_240425-odkryjmy-lublin-plakat800.jpg

Zapraszamy na wernisaż wystawy

„Odkryjmy Lublin na nowo”

Wystawa prac fotograficznych i literackich uczestników zajęć Pracowni Fotografii Tradycyjnej i Cyfrowej oraz Pracowni Dziennikarsko-Literackiej Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie. Na co dzień pracownie te prowadzi Anna Asyngier-Kozieł.

„Odkryjmy Lublin na nowo” to ekspozycja, która jest efektem indywidualnych działań twórczych młodych fotografów i literatów oraz udziału ich w zbiorowych plenerach architektoniczno-fotograficznych zrealizowanych na przestrzeni roku kalendarzowego w ramach projektów Inicjatywy Twórczej Sfery Kultury: „Dni Hansenowskie” i „Boski Lublin”.

Wernisaż wystawy: 25.04.2024 r. (czwartek), godz. 17.00

Miejsce: Galeria Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją”, ul. Chrobrego 18

Wystawę będzie można oglądać jeszcze w maju 2024 roku

w godzinach pracy Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” przy ul. Chrobrego 18 w Lublinie.