Multithumb found errors on this page:

Could not create image: /www/cache/multithumb_thumbs/b_0_0_0_0_0_images_2022-2023_230626-0714-wakacje_wakacje-pod-akacja-24-intro-przyjeci.jpg. Check if you have write permissions in /www/cache/multihumb_thumbs/
b_0_150_16777215_0_0_images_2022-2023_230626-0714-wakacje_wakacje-pod-akacja-24-intro-przyjeci.jpg

"Wakacje Pod Akacją 2024"

uczestnicy przyjęci na półkolonie w MDK "Pod Akacją" w Lublinie:

Miejsce:

• Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie, ul. B. Chrobrego 18

Pozostałe informacje:

• od 17.06.2024r. do 19.06.2024r. należy dostarczyć do sekretariatu MDK wypełnioną kartę uczestnika półkolonii - kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku (druk do pobrania poniżej) wraz z dowodem dokonania wpłaty.
  • prosimy dokonać wpłaty w kwocie 400 zł przelewem na konto:
    Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją", ul. Grodzka 11, 20-112 Lublin
    Bank PEKAO S.A. V O/Lublin: 47 1240 1503 1111 0010 0148 3432 z dopiskiem: WPŁATA na „Wakacje pod Akacją” wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybranym turnusem (I TURNUS, II TURNUS, III TURNUS)
  • w dniu rozpoczęcia każdego turnusu rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest dostarczyć upoważnienie do odbioru dziecka (druk do pobrania poniżej)
  • otrzymanie faktury za udział w akcji "Wakacje pod Akacją" jest możliwe po wypełnieniu specjalnego druku (dostępnego do pobrania poniżej) i złożeniu w sekretariacie placówki (Grodzka 11).
    Akcja Lato 2024 jest działaniem statutowym placówki w formie zajęć okresowych i nie jest objęta koniecznością zgłaszania do Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz nie posiada numeru zgłoszenia.
  • informujemy, że zwrot opłaty za "Wakacje pod Akacją" jest możliwy wyłącznie po zgłoszeniu rezygnacji z udziału w dniu rozpoczęcia turnusu do godz. 9.00.
    Zwrotów cząstkowych nie prowadzimy.

Dane teleadresowe placówki:

Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją"
20-112 Lublin, ul. Grodzka 11
tel. 81 53 227 40

Druki do pobrania:

👉 Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku

👉 Upoważnienie do odbioru dziecka

👉 Polecenie wystawienia faktury

👉 REGULAMIN Akcji Lato "Wakacje Pod Akacją"

👉 Klauzula informacyjna dla rodziców, opiekunów i uczestników

PROGRAM "Wakacji Pod Akacją 2024"

w MDK "Pod Akacją" w Lublinie - 24 czerwca - 12 lipca 2024r.
ul. B. Chrobrego 18, godz. 8.30 - 15.30 - od poniedziałku do piątku

I TURNUS

24 czerwca – 28 czerwca 2024 r.

• 24 czerwca 2024 r. (poniedziałek)
    Zabawy integracyjne w ogrodzie. Warsztaty plastyczne: „Wymarzona poduszka”. Gra terenowa „Na sportowo”. Rekreacja w ogrodzie. Obiad.
  • 25 czerwca 2024 r. (wtorek)
    Warsztaty plastyczne „Wymarzona poduszka”. Gry planszowe. Rekreacja w plenerze. Warsztaty integracyjne. Obiad.
  • 26 czerwca 2024 r. (środa)
    Wycieczka do OWADOLANDII w Wojciechowie, ścieżka edukacyjna, warsztaty mydlarskie. Przejazd do Nałęczowa, spacer w Parku Zdrojowym. Obiad w Jadłodajni Stara Apteka.
  • 27 czerwca 2024 r. (czwartek)
    Warsztaty plastyczne: ozdoby, zabawki z papierowej wikliny oraz makramy. Słodki czwartek. OLIMPIADA POD AKACJĄ. Obiad.
  • 28 czerwca 2024 r. (piątek)
    Wycieczka do WIOSKI INDIAŃSKIEJ w Ostrowie Lubelskim: ścieżka edukacyjna, dmuchańce, gry i zabawy rekreacyjne w plenerze. Obiad.

II TURNUS

1 lipca – 5 lipca 2024 r.

• 1 lipca 2024 r. (poniedziałek)
  • 2 lipca 2024 r. (wtorek)
  • 3 lipca 2024 r. (środa)
  • 4 lipca 2024 r. (czwartek)
  • 5 lipca 2024 r. (piątek)

III TURNUS

8 lipca – 12 lipca 2024 r.

• 8 lipca 2024 r. (poniedziałek)
  • 9 lipca 2024 r. (wtorek)
  • 10 lipca 2024 r. (środa)
  • 11 lipca 2024 r. (czwartek)