b_0_150_16777215_0_0_images_2023-2024_240618-co-widzial-kogucik_co-widzial-kogucik-plakat-800.jpg

Od Nocy Kultury 1-2 czerwca 2024 roku w Galerii "Na Poddaszu" mogliśmy podziwiać prace plastyczne uczestników zajęć w Pracowni malarstwa, rysunku i witrażu MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Agaty Fijewskiej-Pajdowskiej na wystawie

"Co widział kogucik?"

18 czerwca odbył się "finisaż" wystawy. W części artystycznej wystąpiła Emilia Marzec z Pracowni muzycznej p. Piotra Tesarowicza, która wykonała utwory poezji śpiewanej o Lublinie.

Pani Dyrektor MDK Agnieszka Walkiewicz-Puła dokonała otwarcia imprezy, młodzi artyści otrzymali pamiątkowe upominki od MDK "Pod Akacją" oraz dyplomy za udział w wystawie od pani Agaty Fijewskiej-Pajdowskiej, a całość poprowadziła pani Renata Adamczewska z Pracowni imprez.

Fot. Anna Borowska - WIĘCEJ ZDJĘĆ w albumie (nowe okno) 👉

Uczestnicy wystawy: Alicja Błaszczak, Aleksandra Bogusz, Karolina Dudek, Danuta Fijewska, Aniela Garbala, Lena Goliszek, Adrianna Golubka, Zachariasz Hetman, Pola Jabłońska, Margarita Kaliuzhna, Lena Kamieniecka, Gabriela , Kazana, Maja Kazana, Julia Krawczyk, Konstanty Kubić, Kornelia Kucharzyk, Lilianna Kula, Daria Kurdiaka, Michał Nabatov, Maria Majerek, Julia Petruczynik, Danylo Plakhotnyj, Klaudia Raczyńska, Lena Sieńczyk, Helena Skulimowska, Małgorzata Stalka, Marlena Urban, Adam Zdanikowski.