Wernisaże dwóch wystaw prac plastycznych w Galerii "Pod Akacją" - "Codzienność" Moniki Gawron i "Gloriae Natura" Mai Kowaluk (ZDJĘCIA).

Obie artystki od kilku lat tworzą pod okiem p. Iwonny Jedlińskiej w Pracowni malarstwa i rysunku MDK.

Z uwagi na określoną ilość osób, które pomieści Galeria, wernisaże odbyły się 12 lutego (piątek) 2021r. kolejno o godzinach:

Zdjęcia z wernisaży (fot. Anna Borowska):

0 #1 Monika Gawron 2021-02-15 13:47
W imieniu moim, Mai Kowaluk oraz pracowni chciałabym bardzo podziękować Pani dyr. Agnieszce Walkiewicz-Puła za umożliwienie zorganizowania wystaw, Panu Jakubowi Nastajowi za przygotowanie pięknych katalogów, Panu Ryszardowi Pastuszakowi za montaż wystawy, Pani Annie Borowskiej za wykonanie profesjonalnych zdjęć, Pani Edycie Madej za poprowadzenie wernisaży, Pani Izabeli Oryszczuk za piękne nakrycie stołu i wszystkim innym osobom, które zaangażowały się w organizację wernisaży.
Cytować

mt_ignore:Rekrutacja na rok 2023-24 - banner