b_0_150_16777215_0_0_images_2016-2017_170426-28-prezentacje-teatrow-mlodziezowych_prez2017-plakat-800.jpg

MDK "Pod Akacją" w Lublinie zaprasza na 40. Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

W dniach 26 i 27 kwietnia 2017r. na naszej kameralnej scenie w budynku przy ul. B. Chrobrego 18 wystąpią znakomite młodziezowe zespoły teatralne z wielu miejscowości województwa lubelskiego. Będą to m.in. Grupa teatralna TREMA z Gimnazjum w Wojciechowie, Teatr AMAPKI z Krasienina, Teatr STRASZYDEŁKA z Ulanu-Majoratu, Teatr GDAŃSKA CZTERY z Puław, Teatr NOTOCO z Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, Teatr V złotych z Lubartowa, Grupa teatralna Raz, dwa, trzy-My! z Ciecierzyna, Teatr PUK PUK ze Świdnika, lubelski Teatr DEKONSTRUKCJA, nasz Teatr DRUGIE PIĘTRO z MDK "Pod Akacją" i inne.

Szczegółowy program występów (pdf) >

Program Prezentacji online

Program online >

Eliminacje - występy konkursowe zaczynamy w środę, 26 kwietnia o godzinie 10.00, kolejne występy będzie można oglądać we czwartek, a w piątek, 29 kwietnia o godz. 16.00 - finał Prezentacji, pokaz zwycięzkiego spektaklu, wręczenie nagród Lubelskiego Kuratora Oświaty, wyróżnień i dyplomów za udział.

W Jury zasiądą w tym roku: Łukasz Witt-Michałowski - aktor i reżyser oraz Włodzimierz Kukawski - muzyk i kompozytor.
Sekretarzem Jury będzie Renata Adamczewska z Pracowni imprez MDK "Pod Akacją".

Wstęp wolny - serdecznie zapraszamy!

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu