b_0_150_16777215_0_0_images_2017-2018_170929-noc-w-mdk_170929-noc-w-mdk-plakat.jpg

W przeddzień inauguracji nowego Roku Kulturalno-Oświatowego w MDK "Pod Akacją" zapraszamy uczestników na "NOC W MDK".

Impreza jest zamknięta, przeznaczona dla uczestników zajęć w MDK.

W piątek 29 września o godz. 20.00 rozpoczynamy zbiórką uczestników w MDK przy Grodzkiej 11. Zajęcia potrwają do białego rana, a w programie znajdą się między innymi:

- warsztaty tańca modern-jazz, które przygotowały i poprowadzą uczestniczki Zespołu tańca "Arabeska" pod kier. Agnieszki Kępki - Julia Dąbrowska i Karolina Gustaw (rozgrzewka taneczna, nauka kroków i figur tanecznych, nauka choreografii); warsztaty przeprowadzone będą na dwóch poziomach zaawansowania - początkującym (adresowane do wszystkich chętnych - aktorów i filmowców) oraz zaawansowanym (głównie dla tancerek),

- stretching - warsztaty z rozciągania - przygotowane i prowadzone przez Agatę Sus i Dagmarę Wójcik z "Arabeski" (rozgrzewka, ćwiczenia wzmacniające, ćwiczenia rozciągające poszczególne partie ciała); te warsztaty również dla początkujących i zaawansowanych,

- warsztaty teatralne z aktorami z Teatru PANOPTICUM pod kierunkiem Mieczysława Wojtasa,

- Noc Filmowa Dyskusyjnej Grupy Filmowej "Młodym Być"; zobaczymy między innymi "Benny i Joon" (reż. Jeremiah S. Chechik), "Nazywam się Cukinia" (reż. Claude Barras), "Walkabout" (reż. Nicolas Roeg) i "Zmruż oczy" (reż. Andrzej Jakimowski) a dyskusję poprowadzą Ewa Barczentewicz i Michał Bojczewski.

Nikt nie będzie się nudził, nikt nie będzie głodny!

Zapraszamy!