Teatr Panopticum Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" zaprasza na spektakle w ramach Wieczorów Teatralnych w Centrum Spotkania Kultur.

25 września 2020r. (piątek) o godzinie 19.00 zobaczymy spektakl "Marsz Polonia" (scenariusz: Agata Korzeniowska, konsultacja literacka: Mieczysław Wojtas, reżyseria: Mieczysław Wojtas przy współpracy Agaty Korzeniowskiej, muzyka i przygotowanie wokalne: Piotr Tesarowicz więcej ). Bezpośrednio po "Marszu..." Panopticum zaprezentuje spektakl muzyczny "Miłość przede wszystkim" - utwory śpiewane i sceny teatralne z różnych spektakli Teatru Panopticum ostatnich lat (kierownictwo muzyczne: Piotr Tesarowicz, reżyseria: Mieczysław Wojtas).

W poniedziałek 28 września, również o 19.00 Panopticum zaprezentuje "Tryptyk Rzymski" (spektakl z okazji 100-lecia Urodzin Jana Pawła II, inscenizacja teatralna poematu Wielkiego Papieża opracowana przez Mieczysława Wojtasa z muzyką Piotra Tesarowicza w konwencji teatru rapsodycznego - zobacz zapowiedź).

Zapraszamy do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Plac Teatralny 1, bezpłatne wejściówki można nabyć w kasie CSK (sklep, parter). Podczas spektakli obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego oraz maseczki.

Wiecej na spotkaniakultur.com