Multithumb found errors on this page:

Could not create image: /www/cache/multithumb_thumbs/b_0_0_0_0_0_images_2020-2021_201028-29-teatry_teatry-intro-02.jpg. Check if you have write permissions in /www/cache/multihumb_thumbs/
b_0_150_16777215_0_0_images_2020-2021_201028-29-teatry_teatry-intro-02.jpg

Wojewódzki Przegląd Teatrów

pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - 17 i 18 czerwca

Miejsce imprezy: MDK "Pod Akacją" w Lublinie, ul. B. Chrobrego 18.

17 czerwca 2021 r. (czwartek)

ok. godz. 10.15

• Grupa teatralna KLASA I c - Szkoła Podstawowa nr 18 w Lublinie: "Z pamiętnika Plastusia", na podstawie książki M. Kownackiej, scenariusz i reżyseria Joanna Kosowska (25 minut)
  • Koło teatralne KATEEM - Szkoła Podstawowa w Mariance: Nie przechodź obojętnie wobec krzywdy innych - "Dziewczynka z zapałkami", scenariusz i reżyseria Karolina Roszkiewicz i Mariola Matlakowska (25 minut) - NIE WYSTĄPI

godz. 11.05

• Teatr PROMYCZKI - Szkoła Podstawowa w Pliszczynie: "Mały książę w krainie dorosłych", na podstawie książki A.d.Saint-Exupery, scenariusz i reżyseria Magdalena Boguszewska (20 minut)

godz. 11.45

• Grupa teatralna TRZY PO TRZY - Szkoła Podstawowa w Jabłoni: "Czerwony Kapturek szuka księcia", na podstawie książki A. Stawowskiej, scenariusz i reżyseria Iwona Malczewska, Marta Jaroszkiewicz (25 minut)

godz. 12.30

• Teatr Lalek MUCHOMOR - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika": "Kukuryku! Lis w kurniku", reżyseria Grażyna Idzik-Dominiak, muzyka Zbigniew Jonak (20 minut)

godz. 13.10

• Teatr SUPEŁKI - Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie: "Kaszalot" na podstawie M. Guśniowskiej, scenariusz, reżyseria Joanna Franaszczuk-Nowak, muzyka i przygotowanie  wokalne Piotr Tesarowicz (25 minut)

- PRZERWA -

ok. godz.14.30

FINAŁ kategorii dziecięcej. Ogłoszenie werdyktu jury, wręczenie zespołom teatralnym Nagród Lubelskiego Kuratora Oświaty, wyróżnień i dyplomów.

18 czerwca 2021 r. (piątek)

godz. 9.30

• Grupa teatralna ToNiePrzejdzie - Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące PADEREWSKI w Lublinie: "Monodram wielokrotny. Nauka w czasach zarazy", scenariusz zespół, reżyseria  Cezary Potapczuk (20 minut)

godz. 10.10

• Studio Aktorskie KURTYNA w Lublinie: "Wesele" na podstawie S. Wyspiańskiego, scenariusz i reżyseria Ismena Maślankiewicz (15 minut)

godz. 10.40

• Studio Aktorskie KURTYNA w Lublinie: "Między nami dobrze jest" na podstawie D. Masłowskiej, scenariusz i reżyseria Ismena Maślankiewicz (20 minut)

godz. 11.15

• Przypadkowa Grupa Teatralna - Szkoła Podstawowa w Niedrzwicy Dużej: "Kopciuszek", scenariusz i reżyseria Aneta Hacia, Teresa Pyc (20 minut)

godz. 11.50

• Teatr MIMO WSZYSTKO... - Szkoła Podstawowa w Łęcznej: "Szarlotka z herbatką" na podstawie A. Dembończyka, reżyseria Małgorzata Zielińska (20 minut)

godz. 12.25

• MARCEL ULEWICZ - Zespół Szkół nr 1 w Lublinie: "Dzielę się" - monodram na podstawie J. Szczepkowskiej, reżyseria Małgorzata Zielińska, Marcel Ulewicz (10 minut)

godz. 12.50

• Teatr KROPKA PO PROSTU - IX Liceum Ogólnokształcące w Lublinie: "Ale że co...?", scenariusz i reżyseria Katarzyna Kasprzycka, oprawa muzyczna Krzysztof Filip, Przemysław Niedzielski (30 minut)

godz. 13.35

• JULIA SPOSÓB - Ulańskie Formy Inicjatyw Społecznych w Ulanie-Majoracie: "De'forma", monodram na podstawie W. Gombrowicza, scenariusz i reżyseria Sławomir Żyłka (20 minut)

godz. 14.10

• NATALIA DYJAK - Gminny Ośrodek Kultury w Ulanie Majoracie: "Ja... siostra Fridy" na podstawie B. Mujicy, scenariusz i reżyseria Sławomir Żyłka (15 minut)

godz. 14.40

• Teatr AMBARAS - Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju: "SMS - Słowo Ma Siłę", scenariusz, reżyseria Joanna Łukaszczyk (25 minut)

- PRZERWA -

ok. godz. 16.30

FINAŁ kategorii młodzieżowej. Ogłoszenie werdyktu jury, wręczenie zespołom teatralnym Nagród Lubelskiego Kuratora Oświaty, wyróżnień i dyplomów.

PROGRAM do pobrania (pdf)

PROGRAM MOŻE ULEC ZMIANIE

Wytyczne dla uczestników imprez w MDK "Pod Akacją" w Lublinie (pdf)

PATRONAT HONOROWY:

Patronat honorowy - Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk - logotyp