"NIEcodzienność"

Galeria "Pod Akacją", MDK, Grodzka 11
Strona WWW

"NIEcodzienność"

Wystawa zdjęć wykonanych przez uczestników zajęć w Pracowni Fotografii Artystycznej i Użytkowej MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Anny Borowskiej.

Wyjątkowe miejsca, nieznane zakątki miasta, przedmioty, które obdarzamy naszą uwagą a czasem  uczuciem i chwile, które przemijają szybciej niż się spodziewamy... To wszystko znajdziecie w kadrach wykreowanych przez młodych autorów:

• Antonię Fit,
  • Julię Piskorz,
  • Igora Grusiewicza,
  • Annę Starek,
  • Maję Kotarską,
  • Karolinę Osuch,
  • Franciszka Kępkę,
  • Andrzeja Strzempioła,
  • Adriana Tarnowskiego,
  • Paulinę Krupkę,
  • Konstantego Domańskiego.

Otwarcie wystawy - Noc Kultury, 4 czerwca (sobota) 2022r., godz. 18.00, Galeria "Pod Akacją", patio i korytarze MDK, Grodzka 11.

Zapraszamy!

Wspierane przez iCagenda