BALANS - Ogólnopolskie Spotkania z Tańcem w Lublinie 2024

ORGANIZATORZY:

• Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie,
  • Centrum Kultury w Lublinie
  • oraz Partnerzy Spotkań: Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Rada Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

zapraszają na

"BALANS" - Ogólnopolskie Spotkania z Tańcem w Lublinie 2024!

które odbędą się 6 czerwca 2024 r. w Sali Operowej CSK, ul. Plac Teatralny 1.
W czasie Spotkań zaprezentują się zespoły z całej Polski z liczną reprezentacją środowisk tanecznych województwa lubelskiego.

Pierwsza część wydarzenia będzie miała charakter konkursu. Prezentacje grup tanecznych oceni profesjonalne jury złożone z uznanych osobowości tanecznych.
Na zakończenie Spotkań z Tańcem w Lublinie odbędzie się Koncert Galowy, w trakcie którego swoje choreografie zaprezentują nominowane zespoły oraz wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia w różnych kategoriach wiekowych.

Scena Sali operowej CSK na czas Spotkań stanie się miejscem prezentacji i wymiany doświadczeń młodych miłośników tańca oraz ich instruktorów i choreografów a dla mieszkańców Lubelszczyzny będzie to okazja do podziwiania tanecznych ilustracji na wysokim poziomie. Ogólnopolskie Spotkania z Tańcem "Balans" będą lubelskim świętem tańca, które dostarczy wszystkim niezapomnianych wrażeń i przeżyć artystycznych.

Miejsce: Sala Operowa Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Godzina: 10:00-14:00 - Eliminacje Konkursowe
17:00 - Koncert Galowy

WSTĘP WOLNY - obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania w Kasie CSK.

ZAPRASZAMY!

ZGŁOSZENIA do konkursu przez formularz online

REGULAMIN oraz informacje dot. przetwarzania danych osobowych i wykorzystania wizerunku (plik pdf)

Wspierane przez iCagenda